MANDARINKA ČERVENÁ Eoné 10 ml

Uvolňuje napětí, melancholii a smutekOsvěžuje a uvolňuje. Působí proti svalovým křečím a bolestem hlavy, pomáhá při migréně. Posiluje obranyschopnost, povzbuzuje chuť k jídlu.

Skladem (1 ks)
Kód: 80659
Značka: Eoné
189 Kč 156,20 Kč bez DPH

Je to silice radosti a lehkosti. Při hyperaktivitě dětí, při přetížení ve škole, dodává optimismus. Úžasná je také při přepracovanosti. Mandarinkový olej je vhodný při nadýmání, posiluje imunitu, mírně uvolňuje křeče, povzbuzuje tok lymfy, podporuje trávení. 

Můžeme si kápnout 2 kapky oleje na kapesníček a inhalovat. Pozor, nepřikládejte na oči, ale pouze před ústa a nos.

Použití:

Pro příjemné, jednoduché a bezpečné použítí v dětském pokoji lze Mandarinkovou silici kápnout na absorbční MUŠLIČKU, nebo jiný absorber. Silice se pomalu odpařuje přirozeným působením tepla v pokoji a nepotřebuje žádný plamínek (jako aromalampa).

Když měl syn ve škole problémy a budily ho noční můry, moc nám Mandarinka na absorberu pomohla. Vždy při ukládání ke spaní jsme na absorber nakapali několi kapek, Mandarinka zavoněla a celé se to stalo součástí rituálu na dobrou noc. Obvykle si ještě chvíli před spaním povídáme, protože při všech těch úkolech a frkotu přes den, není mnoho prostoru a klidu. Je to chvíle, kdy se zmíní o tom, co ho třeba trápí, nebo těší a ví, že v tu chvíli jsem tady jen pro něj plnou pozorností.

Pro inhalaci Mandarinky během dne doporučuji INHALAČNÍ FLAKON. Lahvička je malinká a vejde se do kableky i do kapsy.

Informace pro aromaterapeuty:

Přibližně 2 kapky silice můžeme kápnout přímo na dlaň, rozetřít a inhalovat. Můžeme jej používat i při masážích - naředěný do Masážního oleje základního nebo například Mandlového rostlinného oleje LZS.

Citrus reticulata

Lisováním oplodí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: