Rockino

O nás

historie naší společnosti se datuje rokem 1991, kdy byla založena firma I.J. Fashion. V roce 2007 proběhla rozsáhlá modernizace výroby a firma úspěšně vstoupila na trhy EU. Pro další období, ve kterém chce firma posílit své postavení jak na tuzemském, tak i zahraničních trzích, byla zavedena nová značka "ROCKINO". Firma se začala orientovat nejen na výrobu a distribuci formou velkoobchodu, ale i na prodej koncovým zákazníkům prostřednictvím vlastních prodejen a v roce 2011 spustila i vlastní elektronický obchod.

Jsme ryze českou společností, bez účasti zahraničního kapitálu. Výrobní závod je v Brně a veškeré návrhy vycházejí jako původní a originální z naší návrhářské dílny.

V současné době naše nabídka představuje asi 600 vzorů dětských čepic v sezónách pro čtyří roční období, od kojeneckých až po teenagery, dále dětskou konfekci a doplňky. Všechny vzory je možné materiálově a barevně sladit do kompletů.


Zboží nyní dodáváme asi do stovky obchodů v ČR, SR a dalších zemích. V důsledku vysoké poptávky po našem zboží jsme v roce 2009 zdvojnásobili produkci, která dosahuje téměř 100 000 dětských čepic ročně, a stali jsme se tak největším výrobcem tohoto zboží v České Republice.

Případné nové velkoobchodní zájemce o náš výrobní program bychom rádi ujistili, že sezónní zboží dodáváme standardně do tří pracovních dnů. Objednávka není nijak limitována odebraným množstvím. Žádné balíčky po pěti a podobně. U zásilek nad 2 000 Kč bez DPH je poštovné zdarma. Obchodníci mohou objednávat bezprostředně před sezónou. Odpadá tak nepružné a těžko odhadnutelné objednávání celé sezóny nadlouho dopředu. Doobjednávky uprostřed jakékoliv sezóny jsou taktéž odesílány okamžitě. Veškeré zboží je neustále skladem.


Na většinu používaných materiálů máme atesty od výrobců a tam kde není možné je získat si necháváme zpracovávat certifikáty v ČR. Veškeré naše zboží je tedy 100% atestované a zdravotně nezávadné.

 

Velmi širokou nabídkou vzorů a materiálů je dnes ROCKINO jasnou jedničkou na trhu ve svém oboru. Špičkovým designem, nejlepšími materiály z celé planety, kvalitním zpracováním českými švadlenami, cenou přijatelnou pro nejširší klientelu a okamžitou reakcí na potřeby zákazníků se potvrzuje to, že česká výroba může být více než konkurenceschopná. To vše by nám bylo ale málo platné bez toho, že k nám především Vy, koncoví zákazníci, obchodníci a prodejci, máte důvěru a naše zboží jste si oblíbili. Především Vám patří dík dvaceti šikovných českých švadlen a vedení firmy.

Přejeme Vám a všem lidem na této naší společné Zemi důstojný a pěkný život.

Vaše ROCKINO

1534153381 278 modr 81118
1564586977 248 cer 81120
1502102927 982 sablona1 16029/48
1487506035 554 cerna 23796/48
Nahoru
Další produkty
203 položek celkem

Stránka 1 z 12 - 203 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení