Ecoposh Kalhotková plena OBV novorozenecká ŽLOUTKOVÁ (PAT)

Plenka pro malá miminka, cca 2-6 kg. U pupíčku patentek, aby nedocházelo k dráždění. Vnitřní část je z extrémně jemného veluru. Součástí je vkládací plenka.

Skladem (1 ks)
Kód: 2899
Značka: Eco Posh
589 Kč –18 % 479 Kč 395,90 Kč bez DPH
Kategorie: Na patentky
Ecoposh Kalhotková plena OBV novorozenecká ŽLOUTKOVÁ (PAT)
Akce
589 Kč –18 %

Kalhotková plenka Eco Posh v novorozenecké velikosti. Snad nejněžnější plenečka pro Vašeho drobečka.

Kalhotková plenka, která Vás ohromí svým dokonalým zpracováním, použitými materiály a neuvěřitelnou savostí. Pokud Váš drobeček nebude přes noc kakat, pak tato drobounká plenka zvládne i 2 až 3 noční kojení, aniž byste musela přebalovat uprostřed noci. Plenečka umožňuje sepnutí tak, aby nedocházelo k dráždění čerstvě ustřiženého pupíčku. Plenka obsahuje dodatečná savá jádra, která se k plence přicvakávají pomocí patentek (dvojitý spojený jazyk).  Plenka je pro miminka od 2 - 6 kg váhy, přibližně plenka vydrží na první tři měsíce. Pokud budete mít drobounká miminka např. dvojčátka, pak Vám plenka vydrží až 5 měsíců.  Plenka vyžaduje svrchní kalhotky.

Vnímání ekologičnosti výrobce opět posunul o řád výše. Z vnější strany je plenka vyrobena z kombinace biobavlny a umělého vlákna získaného recyklací pet lahví, ve kterých se skladovala pouze čistá voda. Náročnost na zdroje je tak výrazně nižší než u nově vytvářených umělých vláken.  Patentky jsou jinak dány než na jiných plenkách, a díky tomu i když plenku zapnete na největší velikost,  tak nikdy žádná patentka netlačí na tělo dítěte. I když je plenka povolená na největší velikost, tak v pase nikdy nejsou patentky na vnitřní straně. Kalhotková plenka je z vnější strany vyrobena z hustě tkaného hladkého materialu směsi biobavlny a umělého vlákna získaného z recyklací PET lahví. Vnitřní strana plenečky (část která přiléhá na kůži miminka), je vyrobena z kombinace biobavlny a bambusu. Tato kombinace vyniká svou extrémní savostí. Jedná se o velmi jemnou úpravu tkaniny, která při četném praní velmi málo hrubne. Vnitřní část plenky (skryté vrstvy) jsou tvořeny biobavlnou, bambusem a polyesterem.

Plenečka je v nádherných barvách. Pro barvení plen jsou použity ekologické barvy s nízkým dopadem na životní prostředí. Plenečky jsou stálobarevné.

 

Plenka je drobná. Možno použít s novorozeneckými svrchními kalhotkami Capri anebo Rumparooz. Pokud dáváte přednost zcela přírodním materiálům, pak k této plenečce se maximálně hodí vlňáčky.

Složení:

Vnější material je proveden z kombinace biobavlny a umělého vlákna získaného z PET lahví.

Vnitřní část pleny je vyhotovena z  60 % bambusu, 20 % bio bavlny a 20 % polyesteru.

 

Údržba: Plenku je možné prát v pračce na 60 stupňů a sušit v sušičce na sníženou teplotu.

Výrobce: Kanga Care

 

Věděli jste, že?

Kanga Care je americká rodinná firma, která vyrábí látkové plenky a doplňky k nim. Plenečky Rumaparooz a Eco Posh dosahují nejvyšší kvality, a to nejen na poli použitého materiálu a kvalitou zpracování, ale také používají nejnovější materiály z pohledu nízké zátěže na životní prostředí.  Jejich výrobky získaly v USA  řadu prestižních ocenění. Mezi tyto patří např ocenění: E parenting Media, Top Choice 2010, Moms Best Award Winner, SavBaby.com Excelence Award, National Parenting Center - Seal of Approval 2011. U svých kalhotkových plenek (u nás v obchodě zastoupené plenečkou Eco Posh) jsou držitelem patentu na nepromokavost plenek. Od roku 2008 výrobce používá na všechny své nepromokavé výrobky biodegradální polyuretan.  Původně byly plenky vyráběny v USA, ale poté jak poptávka po zboží začala být příliš vysoká,  přestaly být plenečky fyzicky vyráběny v USA. Výroba se přesunula do Číny. Jelikož si firma zakládá na velmi vysoké kvalitě, najala si švýcarskou společnost, která vlastní továrnu v Číně a certifikuje všechny výrobky, aby vyhovovaly našim náročným evropským a americkým normám, a to jak na zdravotní nezávadnost, kvalitu, dodržování lidských práv apod. Majitelé se taktéž osobně byli na výrobnu podívat, aby se přesvědčili, že je vše, tak je si přejí. Pojďte s nám bořit mýty v ČR a přesvěčte se, že Čína je obrovská země, která dokáže vyrábět zboží té nejvyšší kvality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: