Equa Lahev skleněná Active Tangerine

Praktická a zdravotně nezávadná skleněná lahev vhodná pro opakované použití na studené i teplé nápoje. Objem 550 ml.

Skladem (1 ks)
Kód: 80763
Značka: Equa
539 Kč 445,50 Kč bez DPH
Kategorie: LAHVE

Skleněná lahev Equa

EQUA - praktické, módní lahve, které jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí.

Equa Active je o zdravém životním stylu a o tom zůstat aktivní ve svém každodenním životě. Rozdíl je v tom, že silikonová ochrana je na této lahvi dole i nahoře. Equa Active se hodí s sebou do posilovny, na jógu i další sportovní aktivity.

Lahev Active Mint je vyráběna v České republice z nejkvalitnějšího borosilikátového skla. Sklo je plně přírodní materiál, zdraví a přírodě neškodný a 100% recyklovatelný.

Svým způsobem je sklo velmi podobné vodě, může nabývat nejrůznějších tvarů, je velmi silné, ale současně také velice křehké. Z různých druhů skla bylo proto vybráno výjimečné borosilikátové sklo známé svou pevností a odolností vůči tepelným výkyvům a chemikáliím. Dalším použitým materiálem je nerezová ocel nejlepší kvality, polypropylen a silikonový kroužek, z nichž je vyroben uzávěr lahve. Ten udrží obsah lahve v bezpečí.

Ochranu před rozbitím poskytují barevné silikonové pásky.

Jeden člověk spotřebuje v průměru neuvěřitelných 168 plastových lahví ročně. Tyto lahve znečišťují životní prostředí a může trvat až 700 let, než se pohozená plastová láhev v přírodě zcela rozloží. Neutrácejme již zbytečně peníze za balenou vodu a starejme se o naše životní prostředí i o naše zdraví. A zároveň si buďme jistí, že s lahví Equa vypadáme lépe než s jednorázovou plastovkou ;)

Proč si koupit lahev EQUA?

  • můžete ji použít pro studené i teplé nápoje
  • je určena pro dlouhodobé užívání
  • je možné ji umývat v myčce
  • neobsahuje toxické sloučeniny

Objem: 550 ml

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: