Ekomama Houpajda hnědobéžová

Skladem (1 ks)
Kód: 80315
Značka: Ekomama
1 799 Kč 1 486,80 Kč bez DPH
Kategorie: Houpadla

Miminkovská závěsná kolíbka je pro děti úžasná věc.

Děti milují houpání, znají ho od maminky z bříška z chování, nošení v šátečku, je to pro ně přirozený uklidňující pohyb.

V látkové kolíbce jsou i pěkně schoulené a cítí se bezpečně, naše děti houpadla milují, dokonce se nám díky nim na nějakou dobu vyřešilo odpolední spaní, holky si samotné do kolíbky zalézaly, někdy usnuly bez maminky, jindy stačilo pohoupat, zazpívat a spinkaly jako andílci :-)

Muže jsem požádala o rozporku a on mi udělal velkou radost, vyrobil rozporku hezky tvarovanou s dírami na zavěšení hraček, krásně ladící k mým oblíbeným velkým mašlím, které zajišťují, že rozporka zůstává na svém místě.

Vyřešili jsme i častý problém- a to vypadávání a odnášení rozporky dětmi - na krajích jsou dírky a tak se rozporka dá pěkně přivázat :-)

Houpačka je dost velká- opět vycházím z potřeb našich dětí- jelikož se houpat chtějí všechny, je dost velká, aby se vešlo miminko i školák.

Z dvojité látky, všechny švy jsou několikráte prošité, aby byla skutečně pevná. Nosnost houpačky dle našich potomků je min 30 kg.

Místa častého trhání jsou zesílená a několikrát prošitá!

Hacka má dvojité dno ,do kterého se vkládá složená deka nebo polštář- ten je součástí! Pokud byste chtěli dno pevnější stačí vložit složenou klasickou deku.

Další součást houpačky je karabina a šňůra, na kterém houpačka visí. Dříve jsme měli houpačku zavěšenou na gumě, ale to se nám dlouhodobě neosvědčilo,na pevném závěsu visí houpadlo u země a a děti si mohou kdykoliv zalézt.

Nechybí ani vyladěný podhlavníček se snímatelným potahem.

Máme výhodu trámů v kuchyni, kdo tuto možnost nemá, může houpačku zavěsit třeba do futer na hrazdu do zárubní.

Výplň polštářku i polštáře do dna houpačky je z atestovaného dutého vlákna.

Houpačka obsahuje:

  • Pružinu
  • výplň dna
  • polštářek
  • hasičskou karabinu
  • šňůru na zavěšení

 

ušito z české látky, která má atest pro děti do 3 let.

používám vysokopevnostní nitě

Ošetřování- vše se dá prát na 40°C, mimo výplní žehlit na bavlnu a sušit v sušičce. Na prodloužení životnosti houpadla doporučuji vždy při praní jemně naškrobit- houpadlo vydrží pěkně nažehlené,nebude se tolik špinit a barvy budou stále pěkné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: