Tierra Verde Pomerančový odmašťovač – koncentrát 750ml

Silně koncentrovaný ekologický odstraňovač mastnoty z pomerančových terpenů s krásnou citrusovou vůní. Skvělý pro běžný úklid i různé nehody - odstraní šmír a motorový olej z montérek, odmastí digestoř a zbaví váš koberec skvrn, včetně těch od žvýkačky.

Skladem (1 ks)
Kód: 14484
Značka: Tierra Verde
170 Kč 140,50 Kč bez DPH
Kategorie: Úklid

Univerzální čisticí prostředek z pomerančových slupek. Vhodný pro každodenní úklid i k odstraňování usazených mastnot, žvýkaček, dehtových a inkoustových skvrn, vosků, lepidel či grafitti. Využijete ho i pro ruční nebo strojové čistění koberců. Získá si vás příjemnou pomerančovou vůní, zároveň působí jako pohlcovač pachů.

Při odstraňování žvýkaček, dehtu a silných mastných usazenin nechte přípravek chvíli působit, případně použijte kartáč. V případě potřeby aplikaci pomerančového odmašťovače na skvrnu zopakujte. Při ošetřování textilu předem ověřte stálobarevnost materiálu.

 
POUŽITÍ
ŘEDĚNÍ
běžný denní úklid
až 100:1 ve studené nebo teplé vodě
generální úklid
až 40:1 dle stupně znečistění
skvrny od inkoustu, mastnoty, oleje
až 20:1
podlahová leštidla, lepidla
až 20:1, na staré skvrny neředěné
ruční čistění koberců
5:1 až 10:1
strojové čistění koberců
20:1 až 50:1
odstranění dehtu, žvýkaček
5:1 až neředěné
odstranění graffiti z neporézních povrchů
5:1

 

Složení

< 5 % pomerančové terpeny (obsahuje d-limonene), neionické tenzidy, anionické tenzidy.

Bezpečnost

Obsahuje: méně než 5 % pomerančové terpeny, anionické a neionické tenzidy. 

VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO (224 919 293; 224 915 402) nebo lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Skladujte při teplotě 5 – 30 °C. Likvidace: Nepoužitý výrobek odevzdat ve sběrně nebezpečného odpadu. Znečištěný obal po důkladném vyprázdnění vyčistit několikrát výplachem vody a poté je možné jej odložit do nádob pro sběr komunálního odpadu. 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: