Libštátské bavlněné tetra pleny (osušky) POTISK VELKÁ ŽIRAFKA, 2 ks, 90x100cm

Kód: 78470
Novinka
Značka: Libštát
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

2 ks klasických bavlněných tetra osušek s gramáží 205 g/m2.

Velikost obrázku uprostřed: 33 cm 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gramáž : 205 g/m2,

balení : 2 Ks

Bavlněné Tetra osušky by měly být základem každé kojenecké výbavičky. 
V prvních měsících života novorozence doporučujeme otírat miminko co nejjemnější tkaninou z přírodního materiálu. To Vám zaručí Libštátská tetra osuška. Má vysokou savost, takže není potřeba citlivou kůži miminka třít. Lze ji vyvářet, rychle schne a je stále měkká. 
Libštátské Tetra osušky jsou vyrobeny ze 100% bavlny. 2 vytkávané pevné kraje a 2 kraje založené s prošitím aktivně zamezují tvarovým změnám po praní a zvyšují mechanickou odolnost osušky po celou dobu jejího používání. Samozřejmostí je odolnost vůči sterilizaci jak vyvářkou, tak žehlením. . 
Při správném ošetřování si zachovávají svůj tvar a nezaměnitelnou vysokou bělost. Tradiční 100% bavlněné tetra osušky schnou o poznání rychleji oproti jiným, rádoby zmodernizovaným osuškám, vyrobených pozměněnou technologií s přidáním příměsí různých vláken nebo změnou finálního zušlechtění. 


Díky shora uvedeným vlastnostem s přehledem splňují veškeré požadavky na údržbu a hygienickou nezávadnost stanovenou vyhláškou č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do tří let. 

Tetra osuška je nejvhodnější pro osušení novorozeněte, ale oblíbená je i u všech ostatních věkových kategorií 
Celé generace miminek měly možnost poznat kvalitu "Libštátských plen". 

Moderní potisk na osuškách v podobě žabáků je veselý, v jasných barvách. Miminko má nárok na veselé obrázky, které ho navíc zabaví. 

Osuška díky svému rozměru a kvalitě nabízí další možnosti využití. Například na přebalovací podložku, na váhu u lékaře, pod hlavičku miminka, jako stínítko na kočárek, nebo při odříhnutí po kojení a následně při krmení jako bryndák, který vše zachytí a nebo také při zdravotních potížích jako obklad… 

Doporučení: Výbavičku pro miminko si můžete doplnit o další produkty z LTZ Libštát s.r.o. V prvních měsících života novorozence doporučujeme omývat a otírat miminko co nejméně smyčkovitou tkaninou. To Vám zaručí bavlněné tetra osušky a žínky. Bílé nebo s obrázky. 
Tip: Připravte si osušku nahřátou, pro miminko bude pak osušení ten nejpříjemnější okamžik při koupání. 

Libštátské pleny – toho času jediné pleny vyrobené od „první nitky“ v ČR. Plenky se 100letou výrobní tradicí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: