Máme otevřeno! A těšíme se na Vás více, než kdy jindy :-)

Anavy Novorozenecké svrchní kalhotky 2020 ŽRALOCI (SZ,PUL)

Kód: 98712
Novinka
Značka: Anavy
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranné svrchní kalhotky jsou nepromokavé, jemné a měkké. Jsou perfektně přizpůsobené těm nejmenším miminkům. Proti protečení chrání jemné gumičky v pase a kolem nožiček.

Pro jak velké dítě?

Kalhotky lze použít pro děti od cca 2 kg do cca 6 kg, pro větší děti doporučujeme rostoucí svrchní kalhotky.

PUL svrchní kalhotky

 

Jak používat?

Ochranné kalhotky se oblékají přes savé pleny, aby zajistily nepromokavost. Tyto novorozenecké kalhotky nejlépe sedí přes naše novorozenecké plenky, vícevrstvé plenky vel. S a sklady ze čtvercových plen. Pokud nejsou kalhotky znečištěné, stačí je mezi jednotlivými přebaleními jen vyvětrat.

Detailní instrukce k údržbě najdete níže

Materiál

 • 100% polyester (recyklovaný) s polyuretanovým zátěrem

Recycled polyesterPro výrobu našeho bambusového froté a PULu používáme přízi z recyklovaných PET lahví. Pro výrobu jedné pleny jsou tak efektivně zrecyklovány 2-3 PET lahve. Bambusové froté i PUL materiál jsou vyrobené v Evropě.

 

Všechny materiály jsou certifikované pro děti do 3 let. Použitá gumička neobsahuje latex. Na plenkách mohou být značky z výroby, které po vyprání zmizí. Barva patentků a lemování se může lišit od barvy na fotografii. Vždy volíme barevně ladící patentky a obšití.
Plenky jsou navrženy a vyrobeny ČR.

 JAK SPRÁVNĚ PRÁT A SUŠIT Θ CO NEDĚLAT
 • Plenky můžete prát a sušit i s ostatním běžným prádlem, není třeba prát je zvlášť.
 • Po použití neskladujte plenky déle než 2 dny, protože po této době může dojít ke vzniku plísně či poškození materiálu.
 • Praní doporučujeme zahájit samostatným máchacím cyklem s odstředěním, aby se z plenek vyplavila moč a plenky se pak praly v čisté vodě (nepřidávejte žádný prostředek, stačí voda, kterou napouští pračka).
 • Nedoporučujeme předpírku, je méně vhodná, protože po ní nedojde k odstředění a tak část špinavé vody zůstane i do hlavního cyklu (raději zahajte praní samostatným máchacím cyklem).
 • Po ukončení máchacího cyklu spusťte hlavní prací program s teplotou nastavenou na 60° C (praní na 60 je nutnou podmínkou zachování záruky, praní na méně stupňů není dostačující pro zničení bakterií a patogenních látek, které mohou nežádoucím způsobem pleny poškodit, a zároveň dráždit pokožku dítěte).
 • Neperte pouze na 40, důležitá teplota je 60° C (viz vedlejší sloupec); praní na více stupňů není třeba, zbytečně dochází k opotřebení látky.
 • Použijte libovolný klasický prací prášek nebo gel (nemusí být speciální dětský).
 • Nepoužívejte mýdlový sliz nebo domácí směs mýdla a sody, protože je velké riziko zanášení prádla i vaší pračky.
 • Pokud máte pocit, že na skvrny od stoličky je třeba před praním něco aplikovat, pak nejlépe k tomu doporučujeme potření žlučovým mýdlem (ještě před uložením použité pleny); není to však nutné.
 • Nepřeplňujte pračku, naplňte ji jen ze ⅔, pleny jsou vysoce nasákavé a pokud je pračka příliš plná, perou se pleny v nedostatečném množství vody (ani máchání potom neodstraní dokonale zbytky nečistot a prášku, pleny tvrdnou a mohou zapáchat) a nepoužívejte "EKO" prací programy, jejichž cílem je šetřit vodou.
 • Pleny sušte volně na šňůře či sušáku nebo v sušičce na šetrný program (pro urychlení sušení se nemusíte obávat sušák přisunout k topení); vhodné je i sušení na sluníčku, protože slunce velmi dobře bělí skvrny.
 • Nepoužívejte aviváž a nepoužívejte raději ani bělící a oxi prostředky na skvrny, zejména pak ne přímo na skvrny (přidání do pracího cyklu až tak nevadí), vystavujete tak látku riziku poškození; skvrny určitě mechanicky nedrhněte, opět hrozí poškození látky.
 • Plenky následně složte a uložte, není třeba je žehlit.
 • Horké topení, na kterém neudržíte ruku, k sušení plen nepoužívejte; při sušení na sluníčku nesušte pleny obrázkovou stranou ke slunci, protože by barvy mohly vyblednout.
 • Plenky skladujte v suchém a čistém prostředí.
 • Nedoporučujeme používání vakuových skladovacích pytlů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: