Rumparooz OBV AIO plena Atlantida

Objevte skvost mezi plenkami vše v jednom. Extrémní savost a nepromokavost v jedinečné plence Rumparooz OBV.

Skladem (1 ks)
Kód: 79207
Značka: Rumparooz
829 Kč –9 % 749 Kč 619 Kč bez DPH
Kategorie: Patentky
rumparooz obv (2)
Akce
829 Kč –9 %

V rychlosti:
- výjimečně pružný a jemný materiál
- patentované dvojí vnitřní gumičky pro maximální spolehlivost
- 2 extrémně savá jádra v bambusovém provedení - malé a velké (1 ks 6r Soaker)
- dotyková vrstva z biobambusového veluru
- 4 velikosti na délku
- biorozložitelný polyuretan
- vysoká kvalita zpracování i materiálů
- praní na 60 stupňů

Jednovelikostní plena Rumparooz OBV je spojením výjimečně savé luxusní plenky Eco Posh a plenky vše v jednom G2. Plenka bez kompromisu. Jednovelikostní plenka vše v jednom s extrémní savostí. 

Rumparooz OBV je jednovelikostní plenka, a je vhodná již pro miminka od 3,5 kg váhy až do 15 kg. Plenka je velmi savá. Obsahuje  savé jádro 6 R Soaker, které si získalo oblibu po celém světě. Jádro má 2 vícevrstvé samostatné kusy a umožňuje sepnutí až 6 způsoby. Plenku lze díky tomu obléci opravdu malinkému miminku, aniž by na dítěti vypadalo obrovsky. Savé jádro lze odlišně sepnout pro novorozeňátka, větší děti i speciální sepnutí pro chlapečky a holčičky.   Stejně jako všechny výrobky Kanga Care je v pleně použit biodegradální polyuretan. Proces je méně toxický a má menší dopady na životní prostředí než tradiční PUL. Biodegradální polyuretan se v přírodě při kompostování rozloží během 5 let. Plenka je výborně prodyšná. Zapínání na patentky.

Plenečka obsahuje patentovanou dvojí ochranu před protečením. Výrobce si nechal patentovat systém dvojích vnitřních gumiček. Je to podobný systém, který se používá u jednorázových plen. Toto skutečně oceníte.

 

Materiál:

Vnější materiál je heboučká polyesterová tkanina laminovaná biodegradálním polyuretanem.

Vnitřní část plenky přiléhající na kůži miminka: biobambusový velur (biobavlna, bambus a polyester).

Vnitřní savé jádro: vyhotoveno z 50 % z bambusu, 20 % biobavlny a 30 % polyester

 Výrobce: Kanga Care

Věděli jste, že?

Kanga Care je americká rodinná firma, která vyrábí látkové plenky a doplňky k nim. Plenečky Rumaparooz a Eco Posh dosahují nejvyšší kvality, a to nejen na poli použitého materiálu a kvalitou zpracování, ale také používají nejnovější materiály z pohledu nízké zátěže na životní prostředí. Jejich výrobky získaly v USA řadu prestižních ocenění. Mezi tyto patří např ocenění: E parenting Media, Top Choice 2010, Moms Best Award Winner, SavBaby.com Excelence Award, National Parenting Center - Seal of Approval 2011. U svých kalhotkových plenek (u nás v obchodě zastoupené plenečkou Eco Posh) jsou držitelem patentu na nepromokavost plenek. Od roku 2008 výrobce používá na všechny své nepromokavé výrobky biodegradální polyuretan. Původně byly plenky vyráběny v USA, ale poté jak poptávka po zboží začala být příliš vysoká, přestaly být plenečky fyzicky vyráběny v USA. Výroba se přesunula do Číny. Jelikož si firma zakládá na velmi vysoké kvalitě, najala si švýcarskou společnost, která vlastní továrnu v Číně a certifikuje všechny výrobky, aby vyhovovaly našim náročným evropským a americkým normám, a to jak na zdravotní nezávadnost, kvalitu, dodržování lidských práv apod. Majitelé se taktéž osobně byli na výrobnu podívat, aby se přesvědčili, že je vše, tak je si přejí. Pojďte s nám bořit mýty v ČR a přesvěčte se, že Čína je obrovská země, která dokáže vyrábět zboží té nejvyšší kvality.

vkladacky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: