Sůl do myčky, tablety BEZ OBALU 1kg

POUZE OSOBNÍ ODBĚR (0,596 kg)
Kód: 80678
35 Kč 28,90 Kč bez DPH
Kategorie: Nádobí

Tabletová sůl regenerační vhodná do zařízení na úpravu vody.

Kvalita tabletové soli: potravinářská, vhodná do změkčovačů vody, do myček, úpraven vody, bazénů.

Výrobce tabletové soli: Rakousko

Tvar: polštářky

Solné granule pro myčky na změkčení a úpravu vody.

Myjete-li nádobí kvalitním práškem či tabletami do myčky, pravidelná kontrola dostatečného množství regenerační soli a správné nastavení tvrdosti vody ve Vaší myčce se zcela jistě vyplatí. Svému kuchyňskému pomocníkovi totiž díky jejímu používání darujete pár let života navíc.Chcete-li udělat maximum pro to, abyste prodloužili životnost vaší myčky, sáhněte vždy po kvalitních a ověřených produktech.Naše granulovaná regenerační sůl do myčky na nádobí je určená právě na změkčení a úpravu vody ve Vaší myčce a změkčuje i velmi tvrdou vodu.. Granulovaná sůl do myčky účinně chrání vaši myčku nejen před vodním kamenem, ale také před nejrůznějšími usazeninami.

Pozor! Nikdy nepřidávejte k mytí běžnou kuchyňskou sůl, nejenže myčku neochrání, ale časem ji může dokonce zničit. Není totiž stoprocentně čistá, obsahuje často jód, železo a nejrůznější jiné příměsi. V každé myčce se nachází změkčovač vody (iontoměnič), který se stará o to, aby byla voda v myčce ideálně měkká. A k tomu potřebuje mít v myčce tu správnou regenerační sůl.

Dávkování: Myčky si dávkují množství soli dle Vámi naměřené a nastavené tvrdosti vody na spotřebiči samy. Běžně se přidává cca 1kg soli.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: