Lady Cup Menstruační kalíšek vel. L Sladká jahoda

Skladem (1 ks)
Kód: 8055
Značka: Lady Cup
599 Kč 495 Kč bez DPH

Menstruační kalíšek LadyCup je určen všem ženám, které se během svých dnů, chtějí cítit co nejpohodlněji, svobodněji a mít naprostou volnost pohybu. Kalíšek LadyCup je nejmodernější produkt dámské intimní hygieny, který v současné době trh nabízí.

Kalíšek LadyCup se zavádí stejně jako tampon, menstruační krev je v něm shromažďována a při správném používání poskytuje až 12 hodinovou ochranu. Je vyroben z nejkvalitnějšího lékařského silikonu s výhradním používáním v lékařském a potravinářském průmyslu. Na jeho hladkém povrchu nezůstávají žádné bakterie, nezpůsobuje žádné alergické reakce. Je nabízen ve dvou velikostních variantách S a L. Menší kalíšek velikosti S je určen ženám, které ještě nerodily nebo ženám do 25 let. Větší velikost L ženám po porodu nebo starším 25 let.

Menstruační kalíšek LadyCup je v současnosti nejmodernější hygienickou pomůckou používanou při menstruaci zajišťuje maximální pohodlí během menstruačního cyklu.

Kalíšek se používá velmi jednoduchým způsobem - zavádí se stejně jako tampon poskytuje až 12 hodinovou ochranu je vyroben ze 100% silikonu, nezpůsobuje žádné alergické reakce

LadyCup je schválen Státním zdravotním ústavem ČR návratnost počáteční investice při koupi LadyCup je již za 4 měsíce během používání se po vyjmutí jednoduše opláchne a zase zavede pro sterilizaci je možno použít sterilizační tablety MILTON nebo vyvařit po dobu 5 min „šetrný k životnímu prostředí“ – při správné údržbě životnost až 15 let

Parametry:

  • Materiál: silikon (neobsahuje změkčovadla, ftaláty, BPA ani latex)
  • Rozměry: délka: 53 mm, délka stopky: 13 mm, průměr: 46 mm, max. objem: 34,3 ml
  • Obsah balení: 1× LadyCup s bavlněným sáčkem 
  • Tip: manipulační stopku je možné libovolně zkrátit na délku, která Vám bude nejvíce vyhovovat nebo je možné jej i zcela odstranit. Věnujte prosím pozornost správnému zkrácení, aby nedošlo k poškození kalíšku! Pro zkracování použijte ostrý nůž nebo nůžky.
  • Made in Europe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: