Rumparooz Vkládací pleny 6r Soaker - bambus

Originál vkládací plena 6r Soaker - bambus od amerického výrobce Kanga Care.

Skladem (2 ks)
Kód: 23304
Značka: Rumparooz
379 Kč 313 Kč bez DPH 38 Kč / 1 ks

6r Soaker je originál vkládací savé jádro od Kanga Care. Pro svou variabilitu, savost a kvalitu provedení si 6 r Soaker získal oblibu u látkujících maminek po celém světě. Vkládací jádro znáte z luxusní plenečky EcoPosh. 

6r Soaker se skládá ze dvou vícevrstvých plen, které se na sebe nacvakávají pomocí patentek. Umožňují sepnutí a využití 6 způsoby. Vkládačka je navržena tak, že dokáže čelit odlišným nárokům u holčiček a chlapečků a také rozdílným potřebám novorozeňátek a batolátek. Přece jen, když máte chlapečka, pak je třeba, aby plenka sála v jiném místě, než když máte malou princeznu. Stejně tak u malého miminka oceníte spíše drobnost plenky a u batolátek budete unešeni ze savosti.  Spojením obou vkládaček získáte 6 extra savých vrstev. Na varianty vkládačky se, prosím, podívejte na konec této stránky.

6r Soaker je možné kombinovat se svrchními kalhotkami anebo jako dodatečnou vrstvu do méně savých kapsových plen. Svou savostí praktcky nahradí kalhotkovou plenku.

6 r Soaker je vyráběn ve 3 variantách:

Bambus - 50% bambus, 20% bio bavlna, 30% polyester

Konopí - 55% konopí, 45% biobavlna

Mikrovlákno - 80% polyester, 20% polyamid (není samostatně v nabídce, obsahuje jej plena vše v jednom Rumparooz G2)

Péče o výrobek: Možno prát v pračce na 60 stupňů a sušit v sušičce na sníženou teplotu. Maximální savost u bambusové a konopné varianty získáte po 6. praní. Mikrovláknovou vkládačku stačí před prvním použitím vyprat jednou.

Výrobce: Kanga Care

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: