Srpnové soboty máme kamenný obchod ZAVŘENÝ :) Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné prožití letních dnů.

JACK N 'JILL kelímek Hrošík

Kód: 739/S761
209 Kč 173 Kč bez DPH
Skladem (> 4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kelímek z bambusových a rýžových plev od Jack n' Jill je primárně určený na hygienické odkládání zubních kartáčků v koupelně a k vyplachování úst. Jeho matný povrch a motiv zajíčka si děti zamilují.

V přírodě je zcela rozložitelný, kompostovatelný a přirozeně neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A). Můžete ho mýt v myčce na nádobí, není ale vhodný k použití v mikrovlnné troubě.

Ke kelímku doporučujeme dokoupit i zdravý kartáček z kukuřičného škrobu.

O značce Jack n' Jill

Společnost Jack n' Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Poté, co se jim před několika lety narodilo první dítě, se intenzívně začali zajímat o životní prostředí. Uvědomili si, jaké přímé dopady na zdraví jejich dětí může mít kontakt s chemickými složkami v běžné zubní péči. Byli frustrováni tím, že na trhu nenašli přírodní, zcela bezpečnou alternativu - tak ji díky svému lékárenskému vzdělání sami vyvinuli. A když už se do toho vrhli, tak ji rovnou udělali i zábavnou a skvěle chutnající. Všechny produkty Jack n' Jill jsou navržené tak, aby se dětem líbily a aby i vy jste je měli v koupelně rádi.

Firma minimalizuje obalové materiály, používá na ně i recyklovaný papír a kukuřičný škob, a nikdy neobsahují PVC, ftaláty nebo BPA (Bisfenol-A).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: