PAPstyle Kousátko PAP

Dětské kousátko vhodné při prořezávání prvních zubů.

Cena za 1 kus.

Kód: 24324/CIR
139 Kč 115 Kč bez DPH
Kategorie: Hračky, kousátka
Barva: Čirá
Skladem (2 ks) | 24324/CIR
139 Kč
115 Kč bez DPH

Dětské kousátko ze silikonu

Růst zoubků je u každého dítěte individuální záležitost, ale první stádium prořezávání zoubků může začít již od 3 měsíců dítěte. Přibližně v šesti měsících už miminka aktivně okusují věci ve svém dosahu. Tréninkem čelistí se připravují na příjem pevné stravy. Není vyjímkou, že okusují tvrdou část dudlíku místo měkké.
Prořezávání zoubků je pro mnohé děti bolestivá záležitost, jejímž následkem propláčou mnoho nocí a i přes den bývají nervózní a uplakané. Může se dostavit i horečka. Kousátka pomohou tišit bolest, protože zmírní napětí dásní a napomohou zoubkům v prořezávání.

Z čeho je vyrobené?

Kousátka PAP jsou vyrobena ze silikonu nejvyšší kvality, který se používá i v lékařství. Neobsahují žádné plastové části a tedy ani ftaláty (změkčovadla). Ze silikonu se nic neuvolňuje, kousátka jsou certifikovaná a za jejich kvalitu ručí česká firma Silroc s mnohaletou tradicí v oboru. Kousátka PAP byla designována a vyrobena v České republice.

 

pap-style-kousatko

 

Další výhody:

  • lehce omyvatelný materiál
  • žádné ostré hrany
  • hrbolky na povrchu kousátka jemně masírují citlivé dásně - kousáním a žvýkáním je podporováno rychlejší prořezávání zoubků
  • neobsahuje tekutinu – nehrozí protržení materiálu a vytečení
  • 3 varianty zakončení

Dítě si od ranného věku stále rozvijí své hmatové schopnosti. Silikonové kousátko s různými zakončeními pro něj bude i vhodnou hračkou. Otvor uprostřed zajišťuje snadné uchopení v malé ručce dítěte.

Více informací naleznete na www.papstyle.com.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: