Kikko (Xkko) Ekologické kousátko - packa

První certifikovaná ekologická plastová hračka, vyráběna z kukuřičného škrobu. 

Skladem (2 ks)
Kód: 3260
Značka: Xkko / Kikko
149 Kč 123 Kč bez DPH
Kategorie: Hračky, kousátka

XKKO®ECO - PRVNÍ CERTIFIKOVANÁ EKOLOGICKÁ PLASTOVÁ HRAČKA !!!

Je konec strachu z nebezpečných plastových hraček, které mohou obsahovat škodlivé ftaláty, dioxiny a jiné látky ohrožující zdraví dětí. I plastová hračka totiž může být bez jakýchkoliv rizik, perfektně propracovaná, ekologicky nezávadná a navíc biologicky odbouratelná.
Jako evropská novinka byla v lednu 2009 představena první řada certifikovaných ekologických plastových hraček pro nejmenší děti  XKKO®ECO.  Ekologické dětské hračky XKKO®ECO jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného materiálu ECOLGREEN PLA.  ECOLGREEN PLA je vyráběn  z kukuřičného škrobu (PLA - NATUREWORKS®).
Ekologické hračky pro nejmenší XKKO®ECO jsou navíc biodegradabilní. Takže poté co dítě vyroste a hračka ho už nezajímá, nevzniká problém kam s ní.  Materiál, ze kterého je hračka vyráběna se likviduje přirozenou cestou, tedy kompostováním. Hračka se tedy rozloží v zemi a nevzniká žádný závadný odpad.
Vysoká kvalita zpracování, jemné pastelové barvy a zaoblené tvary hraček XKKO®ECO, to jsou, ve spojení s materiálem ECOLGREEN PLA,ideální předpoklady pro pro zdravý rozvoj Vašeho dítěte a náš, případně i Váš, příspěvek k čistějšímu životnímu prostředí.

 

Ekologické dětské hračky KIKKO®ECO jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného materiálu EcolGreen PLA.

EcolGreen PLA je vyráběn  z kukuřičného škrobu (PLA- Natureworks®). Neobsahují žádné toxiny.

Jemné pastelové barvy a zaoblené tvary hraček KIKKO ECO  – to jsou, ve spojení s materiálem EcolGreen PLA,  ideální předpoklady pro pro zdravý  rozvoj Vašeho dítěte.

Hračky KIKKO Eko splňují všechny požadavky , které jsou kladeny na výrobky pro děti do 3 let.  Výrobek vlastní atesty.

Upozornění:
Nevkládejte do mikrovlné trouby nebo myčky. Průběžně kontrolujte stav hračky, v případě jejího poškození zabrante dalšímu kontaktu hračky s dítětem. Nevystavujte teplotám vyšším než 60 stupnů celsia. Hračka je určena poze pro děti do 3 let.

Složení: EcolGreen PLA, silikon
Tepelná odolnost: -10 - +60 st. Celsia

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: