Eoné RAVENSARA AROMATICA 5ml

Ravensara aromatica (Cryptocarya aromatica)
Země původu: Madagaskar 

Skladem (1 ks)
Kód: 78743
Značka: Eoné
139 Kč 115 Kč bez DPH
Kategorie: Eoné

Silice se získává parovodní destilací listů stromu ravensara.
Odborná literatura uvádí, že éterický olej z ravensary má neobvykle silně desinfekční účinky, ničí choroboplodné zárodky, viry a plísně, uvolňuje hleny. Je proto využitelná při obtížích s dýchacími cestami, v obdobích chřipek a rým, ale také při výskytu oparů – i pásových, nebo na "dětská moluska" (přenosné virové kožní onemocnění). 

Je to nervové tonikum. V oblasti psychiky je vhodná pro lepší koncentraci, zlepšuje náladu, při stresu a nedostatku odvahy. Při znalosti výroby masážních olejů je možné ravensaru používat při masážích pro pěstění pokožky a jako občerstvující masážní olej. Zahání únavu, pomáhá při ztuhlých, bolestivých svalech. 

Pozor! Ravensaru nepoužívejte u dětí do 4 let a během těhotenství.

Složení výrobku
Silice Ravensara,  

Použití
Moluska (ne mimo ně) potíráme neředěným ÉO alespoň 2x denně, do koupele přidáme 5 kapek do lžičky Neutrálního koupelového/sprchového oleje na jednu koupel. Na noc dáme několik kapek do mističky s teplou vodou nebo na absorpční mušličku, kterou umístíme na teplejší místo pro rychlejší odpařování. Puchýřky rychle vyschnou a odpadnou, celý proces trvá přibližně týden.

Koupel s 5 kapkami ravensary, rozpuštěné v Neutrálním koupelovém/sprchovém oleji Eoné doporučujeme i při v případě hrozícího onemocnění planými neštovicemi.

Ravensarovou koupel nebo masáž použijeme i jako podpůrný prostředek při nespavosti, úzkosti, melancholii nebo depresivních stavech.

Ravensara je vynikající pro čištění vzduchu, zejména v místnostech, kde jsou nemocní. Doporučuje se například 6 kapek ravensary a 3 kapky myrty.

Ravensara posiluje imunitní systém.


Pozor! Ravensaru nepoužívejte u dětí do 4 let a během těhotenství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: