Dárková kazeta pro novorozence

Kód: 98928
899 Kč 743 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu


Roztomilé Tikiri kousátka jsou vyrobeny z příjemně jemné měkké přírodní gumy z kaučukového stromu Hevea. Kousátka nemají žádný otvor, kterým by se dovnitř mohla dostat vlhkost, takže jsou ideální jako hračka do koupele nebo kousátko při prořezávajících se zoubcích. Děti mají rády specifickou příjemnou vůni a chuť přírodní gumy a zaujme je i zvuk jemně znějící chrastítka uvnitř zvířátka.

    Přírodní guma vyrobena z mízy kaučukového stromu Hevea, která je pravidelně odebírána tak, aby strom netrpěl, šetrně a udržitelně
    Ekologický, v přírodě rozložitelný materiál, bezpečný i pro ty nejmenší miminka
    Ručně malované netoxickými rostlinnými barvami
    Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty ani žádné jiné škodlivé látky
    Vhodné od narození
    Vyrobené na Srí Lance ve fair trade podmínkách

    Díky ruční práci je každé kousátko jedinečné a případné drobné nerovnosti materiálu a odlišnosti v kresbě jsou přirozenou vlastností

 
Ponožky pro novorozence
 

Skleněná lahvička od švédské značky Eco Viking. Láhev je vyrobena z odolného a žáruvzdorného borosilikátového skla, které zvládne velké tepelné rozdíly. Odolná vůči změně teploty - z mrazáku do vařící vodyBarevný silikon je velmi odolný a poskytuje dobrou ochranu před poškozením.  

 Odolné borosilikátové sklo 
 Anti-koliková savička 
• Tepelná odolnost do 450 ℃ 
• Bez zápachu 
• Odolná proti poškrábání 
• Lehká hmotnost 
 Vyrobeno ve Švédsku


Lahvička je širší a má i širší hrdlo.  

Obsah 240 ml, 0+

XKKO®ECO - PRVNÍ CERTIFIKOVANÁ EKOLOGICKÁ PLASTOVÁ HRAČKA !!!

Je konec strachu z nebezpečných plastových hraček, které mohou obsahovat škodlivé ftaláty, dioxiny a jiné látky ohrožující zdraví dětí. I plastová hračka totiž může být bez jakýchkoliv rizik, perfektně propracovaná, ekologicky nezávadná a navíc biologicky odbouratelná.
Jako evropská novinka byla v lednu 2009 představena první řada certifikovaných ekologických plastových hraček pro nejmenší děti  XKKO®ECO.  Ekologické dětské hračky XKKO®ECO jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného materiálu ECOLGREEN PLA.  ECOLGREEN PLA je vyráběn  z kukuřičného škrobu (PLA - NATUREWORKS®).
Ekologické hračky pro nejmenší XKKO®ECO jsou navíc biodegradabilní. Takže poté co dítě vyroste a hračka ho už nezajímá, nevzniká problém kam s ní.  Materiál, ze kterého je hračka vyráběna se likviduje přirozenou cestou, tedy kompostováním. Hračka se tedy rozloží v zemi a nevzniká žádný závadný odpad.
Vysoká kvalita zpracování, jemné pastelové barvy a zaoblené tvary hraček XKKO®ECO, to jsou, ve spojení s materiálem ECOLGREEN PLA, ideální předpoklady pro pro zdravý rozvoj Vašeho dítěte a náš, případně i Váš, příspěvek k čistějšímu životnímu prostředí.

Ekologické dětské hračky XKKO®ECO jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného materiálu EcolGreen PLA.

EcolGreen PLA je vyráběn  z kukuřičného škrobu (PLA- Natureworks®). Neobsahují žádné toxiny.


Jemné pastelové barvy a zaoblené tvary hraček XKKO ECO  – to jsou, ve spojení s materiálem EcolGreen PLA,  ideální předpoklady pro pro zdravý  rozvoj Vašeho dítěte.


Hračky XKKO Eko splnují všechny požadavky , které jsou kladeny na výrobky pro děti do 3 let.  Výrobek vlastní atesty.

Upozornění:
Nevkládejte do mikrovlné trouby nebo myčky. Průběžně kontrolujte stav hračky, v případě jejího poškození zabrante dalšímu kontaktu hračky s dítětem. Nevystavujte teplotám vyšším než 60 stupnů celsia. Hračka je určena pouze pro děti do 3 let.

Složení: EcolGreen PLA
Tepelná odolnost: -10-60 st. Celsia

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: