Jak pečovat o pokožku v zimě?

Zima se blíží, jak pečovat o pokožku a chránit ji?

 

Toto téma řešíme každý rok a každý rok jsme zkoušeli něco jiného. Červené tvářičky u dětí, podrážděné okolí pusinky od dudlíku nebo od toho, jak se dětičky často olizují.

                                                                  

 

Zkoušeli jsme obyčejný lanolin, ten zabíral docela dobře, ALE… Nanášení je obtížnější a vše je mastné…

 

                                                                                                                    

 

Bambucké máslo bylo o něco lepší. Nanáší se lépe, jen jsme pořád řešili tu nepříjemnou mastnotu a ještě to pořád nebylo tak efektivní, jak bychom si přáli.

                                                                                                 

 

Pak jsme objevili Olinku od Nobilis Tilia a upřímně – používám ji moc ráda i já na své podrážděné a suché ruce. Nezůstává mi po něm dlouho mastný film, hezky voní a krásně se nanáší. Zvládnou to i děti samy. Ze všeho, co jsme doposud vyzkoušeli,je zatím nejvíc funkční.                                                           

 

Za tu dobu, co Olinku doporučujeme, jsme se setkali s velmi kladnými ohlasy a informacemi, na co všechno se dá použít – jednoduše opravdu na vše. Od tvářiček přes oděrky či opruzeniny, na podrážděnou suchou pokožku, na poškozenou pokožku…

Abychom vám Olinku trošku více představili:

Olinka je voděodolný krém s olivovým olejem a včelím voskem. Posiluje ochrannou vrstvu pokožky, vyživuje ji, pomáhá předcházet vzniku opruzenin. Sladce balzámová vůně pryskyřice benzoe zklidňuje mysl a navozuje pocit bezpečí a láskyplné péče. Vtírejte do pokožky obvyklým způsobem podle individuální potřeby.

Pokud byste měli cestu kolem našeho obchůdku v Českých Budějovicích, můžete si Olinku vyzkoušet, máme pro vás připravený vzorek.

 

 

A  zima může přijít!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení