Tierra Verde L'vandu Love máchadlo BEZ OBALU 1 kg

Kód: 739/S1180
125 Kč 103 Kč bez DPH
Skladem (> 4 kg)

Máchadlo zajistí, aby ve vašem prádle nezůstávaly zbytky pracích prostředků, které mohou dráždit pokožku. Jeho používání považujeme za velmi důležité, zejména pro alergiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je to, jak to funguje

Používáte aviváž? A víte, že jejím hlavním úkolem je obalit a uhladit vlákna textilu, což většinou zajišťují chemikálie doplněné umělými barvivy a parfémy?

Mírně kyselé máchadlo neutralizuje zásaditou prací lázeň a umožňuje tak na závěr praní snadnější vyplavení zbytků pracích prostředků a nečistot a jejich důkladné odstranění z textilu. Vláknům se vrací jejich přirozené vlastnosti (ručníky opět sají) a vzhled. Doporučujeme ho zejména při praní v tvrdé vodě.

Používání máchadla může prospívat zejména osobám s citlivou pletí, alergikům, ekzematikům a malým dětem, jejichž kůže je pro chemické látky mnohem prostupnější než pokožka dospělých.

Máchadlo L'VANDU LOVE je ovoněné pouze přírodním levandulovým extraktem. Prádlu dodá jemnou, nevtíravou vůni.

 

K čemu se používá

  • pro veškeré praní v pračce i ruční praní

  • pro všechny druhy prádla

Jak se používá

Dávkování na 4 – 5 kg prádla:

  • 30 ml – do zásobníku na aviváž pro závěrečnou část praní.

  • Při ručním praní po vyprání v pracím prostředku dáváme máchadlo do čisté vody, necháme alespoň 10 minut působit a pak prádlo vymácháme.

 

Možná vám vrtá hlavou

Rozdíl mezi aviváží a máchadlem

Aviváž funguje podobně jako kondicionér na vlasy - uhladí vlákno tím, že jej obalí. Zbytky aviváže proto zůstávají na prádle a zbytky pracího prostředku v prádle. Máchadlo naopak na prádle neulpívá, ale neutralizuje zbytky pracího prostředku, aby se co nejúčinněji z prádla vyplavily.

 

Máchání bambusových látek

Naše máchadlo na bázi kyseliny citronové bambusové látky nepoškozuje. Potvrdil nám to výrobce bambusového vlákna. 

 

15 - 30 % kyselina citronová, < 5 % přírodní levandulový extraktNeobsahuje syntetické parfémy, které mohou dráždit pokožku a způsobovat alergie.

Bezpečnost

Obsahuje: kyselina citronová, méně než 5 % parfém (LINALOOL). Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Likvidace: nepoužitý výrobek nebo prázdný obal odložit do nádob pro sběr komunálního odpadu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: