Tierra Verde L'vandu Love máchadlo BEZ OBALU 1 kg

Máchadlo zajistí, aby ve vašem prádle nezůstávaly zbytky pracích prostředků, které mohou dráždit pokožku. Jeho používání považujeme za velmi důležité, zejména pro alergiky.

POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Kód: 739/S1180
Značka: Tierra Verde
135 Kč 111,60 Kč bez DPH 135 Kč / 1 ks

Co je to, jak to funguje

Používáte aviváž? A víte, že jejím hlavním úkolem je obalit a uhladit vlákna textilu, což většinou zajišťují chemikálie doplněné umělými barvivy a parfémy?

Mírně kyselé máchadlo neutralizuje zásaditou prací lázeň a umožňuje tak na závěr praní snadnější vyplavení zbytků pracích prostředků a nečistot a jejich důkladné odstranění z textilu. Vláknům se vrací jejich přirozené vlastnosti (ručníky opět sají) a vzhled. Doporučujeme ho zejména při praní v tvrdé vodě.

Používání máchadla může prospívat zejména osobám s citlivou pletí, alergikům, ekzematikům a malým dětem, jejichž kůže je pro chemické látky mnohem prostupnější než pokožka dospělých.

Máchadlo L'VANDU LOVE je ovoněné pouze přírodním levandulovým extraktem. Prádlu dodá jemnou, nevtíravou vůni.

 

K čemu se používá

  • pro veškeré praní v pračce i ruční praní

  • pro všechny druhy prádla

Jak se používá

Dávkování na 4 – 5 kg prádla:

  • 30 ml – do zásobníku na aviváž pro závěrečnou část praní.

  • Při ručním praní po vyprání v pracím prostředku dáváme máchadlo do čisté vody, necháme alespoň 10 minut působit a pak prádlo vymácháme.

 

Možná vám vrtá hlavou

Rozdíl mezi aviváží a máchadlem

Aviváž funguje podobně jako kondicionér na vlasy - uhladí vlákno tím, že jej obalí. Zbytky aviváže proto zůstávají na prádle a zbytky pracího prostředku v prádle. Máchadlo naopak na prádle neulpívá, ale neutralizuje zbytky pracího prostředku, aby se co nejúčinněji z prádla vyplavily.

 

Máchání bambusových látek

Naše máchadlo na bázi kyseliny citronové bambusové látky nepoškozuje. Potvrdil nám to výrobce bambusového vlákna. 

 

15 - 30 % kyselina citronová, < 5 % přírodní levandulový extraktNeobsahuje syntetické parfémy, které mohou dráždit pokožku a způsobovat alergie.

Bezpečnost

Obsahuje: kyselina citronová, méně než 5 % parfém (LINALOOL). Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Likvidace: nepoužitý výrobek nebo prázdný obal odložit do nádob pro sběr komunálního odpadu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: