Tierra Verde Dezinfekční prostředek BEZ OBALU 1 kg

Likviduje bakterie, viry i plísně. Kapalná ekologická dezinfekce na bázi rostlinného alkoholu

POUZE OSOBNÍ ODBĚR (>4 kg)
Kód: 739/S3211
Značka: Tierra Verde
209 Kč 173 Kč bez DPH

Likviduje bakterie, viry i plísne. Kapalná ekologická dezinfekce na bázi rostlinného alkoholu (614 g/kg ethanol, biocid typ PT2).

Na všechny pevné povrchy v domácnosti (kuchyne, koupelna, WC). Neobsahuje chlór, nezanechává nežádoucí stopy, vhodná i pro domácnosti s malými dětmi a zvířecími miláčky. S vúní bio citronové a levandulové silice. Návod na použití: Neředěnou kapalinu aplikujeme podle potřeby na povrch a necháme pusobit 1 minutu, při větším znečištění 5 minut. Poté čištený povrch opláchneme vodou či setřeme navlhčeným textilem. Nepoužívejte prostředek na tělo.

Složení: 70 % ethanol, levandulová a citronová silice v biokvalitě (Lavandula intermedia a Citrus limon), linalool, limonen.

Laboratorne testováno: baktericidní účinnost (Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae), fungicidní účinnost (kvasinka Candida albicans, vláknitá houba Aspergillus brasiliensis [niger]), virucidní účinnost (Lactococcu- slactis subsp. Lactis, bakteriofág P001 a P008).

Chemický minimalismus: Suroviny pro naši drogerii volíme tak, aby představovaly co nejmenší zátež pro zdraví lidí i planety. Netestujeme na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva.


Bezpečnostní opatření: Nebezpečí. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékarská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla.
Používejte ochranné brýle. Přetrvává-li podráždení ocí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetrení.


Obsahuje: linalool, limonen. Muže vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: